Jordi Arkö litografier
2012-02-05
119756
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ARKÖ, Jordi (född 1951), (2 st): Viking resp Runor, signerade, litografier, 40x27 resp 50x35 cm