Mårten Andersson litografi
2012-02-05
119755
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERSSON, Mårten (född 1934): "Metaren", signerad Mårten A., 1246/1400 litografi, 38x45 cm