Olle Svanlund blandteknik
2012-02-05
119753
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVANLUND, Olle (samtida): Komposition, signerad och daterad Olle Svanlund -89, blandteknik, 35x22 cm