Pontus Carle oljemålning
2012-02-05
119752
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARLE, Pontus (född 1955): Komposition, signerad Pontus Carle, daterad a tergo 1988, olja på duk, 73x92 cm