Gustav Rudberg oljemålning
2012-02-05
119751
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Byggnader - Hven, signerad Rudberg, olja på duk, 65x87 cm