Porslinsskulpturer
2012-02-05
119717
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SKULPTURER, 1 par, porslin, rokokopar, stämplad med krönt N, höjd 17-18, längd 15 cm
Skador