Dosor
2012-02-05
119673
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOSOR, 6 st., 18/1900-tal, i glas, sten, porslin och trä, delvis med målad dekor
Skador