Madeleine Pyk oljemålning
2012-02-05
119662
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Figurer, signerad Pyk, olja på duk, 30x25 cm,
Proveniens: Thomas Millroths samling