Bägare i silver
2012-02-04
119661
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, 3 st., silver, 17/1800-tal en stämplad Wickman, höjd 6-8 cm, vikt ca 142 g