Nils Kölare akryl
2012-02-06
119657
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KÖLARE, Nils (1930-2007): "Svenskt landskap nr 13, Elegy II", signerad Nils Kölare, akryl på pannå, 70x70 cm,
Proveniens: Thomas Millroths samling
Kantskador