Bengt Orup olja
2012-02-05
119648
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORUP, Bengt (1919-1996): Komposition mot vit fond, signerad Orup, utförd 1981 enligt påskrift, olja på duk, 64x43 cm,
Proveniens: Thomas Millroths samling