Einar Palme oljemålning
2012-02-04
119645
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PALME, Einar (1901-1993): "Japankust", signerad o daterad Einar Palme 1961, olja på duk på pannå, 49x64 cm