Lennart Rodhe färglitografi
2012-02-04
119615
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1992, 15/45, färglitografi, bladmått 76x57 cm