Axel Wallert oljemålning
2012-02-04
119546
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WALLERT, Axel (1890-1962): Plöjning, olja på pannå, signerad och daterad 1924, olja på pannå, 31x24 cm