Akvarell 1800-tal
2012-02-03
119531
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, flodmotiv, signerad EWK, akvarell, 19x29 cm