Vaser i porslin Royal Copenhagen
2012-02-03
119512
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER för blomsterarrangemang, 1 par, porslin, Kunglig Dansk, omkring 1900, höjd 17,5 cm
Skador och lagningar