Wilhelm Wik oljemålning
2012-02-04
119490
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WIK, Wilhelm (1897-1987): "Grön komposition", signerad Wilhelm Wik a tergo, olja på duk, 100x81 cm
Fläckar