Lars Norrman litografi
2012-02-04
119486
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): Monica i Mölle med solglasögon och solhatt, signerad Lars Norrman 143/310, litografi, 62x48 cm