Axel Sjöberg akvarell
2012-02-04
119465
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SJÖBERG, Axel (1866-1950): Skärgårdsmotiv, signerad Axel Sjöberg, akvarell, 17x24 cm, dubbelsignerad och daterad i blyerts 1910