Imarifat
2012-02-04
119444
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FAT, porslin, Japan, 1800-tal, med dekor i guld och Imari-färger, diameter 54 cm
Smärre nagg, repor