Golvlampa alm
2012-02-03
119392
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, alm, med 3 ljuskällor, höjd 162 cm
Skador