Saltkar silver Moskva 1819
2012-02-05
119345
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALTKAR, delvis förgyllt silver, stämplad Moskva 1819, dekor med dubbelörn, höjd 4,5 cm