Antonio Sbrana Toscana
2012-02-03
119300
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SBRANA, Antonio (1935): Toscana, signerad A Sbrana, olja på pannå, 30x40 cm