Målning 1800-tal
2012-02-03
119291
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Ruinlandskap, daterad 74, olja på duk, 22x27 cm