Anshelm Schultzberg oljemålning
2012-02-03
119283
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945): Fiskeläge, signerad och daterad 80, olja på duk, 30x44 cm