John Ivar Berg akvarell
2012-02-02
119185
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): Komposition 1950 - studie till väggmålning, signerad, 11x26 cm,
jämför bild sid 64-65 i boken John Ivar Berg Avantgardist och Konkret konstnär, boken medföljer