Eric Hallström oljemålning
2012-02-02
119146
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): "Trädgården", signerad Eric Hallström, olja på duk, 29x33 cm
Färgbortfall