Oidentifierad konstnär blandteknik
2012-02-02
119124
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv från Helsingfors, akvarell med täckvitt, bär signatur, daterad -38, 29x40 cm