Lennart Rodhe färglitografi
2012-02-02
119116
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe, färglitografi, 48/50, 48x66 cm