Peter Dahl färglitografi
2012-02-02
119092
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Krogscen, signerad Peter Dahl, färglitografi, 41x57 cm