Roland Svensson färglitografier
2012-02-02
119090
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): 2 st, Skärgårdsmotiv, signerade Roland S, 17/140 resp 73/75, färglitografier, 26x39 resp 38x28 cm