Oljemålning Johan Johansson
Klubbat för:
Osåld
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JOHANSSON, Johan (1879-1951): Marinmotiv med segelbåt, signerad Joh. Johansson, olja på duk, 60x85
Kuntoraportti
119083
Päivämäärä:
2012-02-26