Oljemålning Johan Johansson

Oljemålning Johan Johansson
Oljemålning Johan Johansson
Oljemålning Johan Johansson
Oljemålning Johan Johansson

Klubbat för:

Osåld

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JOHANSSON, Johan (1879-1951): Marinmotiv med segelbåt, signerad Joh. Johansson, olja på duk, 60x85

Kuntoraportti

119083

Päivämäärä:

2012-02-26