Charles Kuwasseg oljemålning
2012-02-01
119044
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KUWASSEG, Charles (1833-1904): Kustmotiv, signerad C Kuwasseg, olja på pannå, 42x68 cm