Madeleine Pyk litografier
2012-02-03
119001
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934):(2) Figurkompositioner, signerade M. Pyk 110/250, 26x20 cm vardera