Snusdosa silver August Wilhelm Annström
2012-02-01
118998
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SNUSDOSA, silver, stämplar August Wilhelm Annström 1850 Växjö, invändigt förgylld, längd 9 cm, vikt ca 68 g