Bengt Lindström litografi
2012-02-02
118981
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, ea, litografi, 65x50 cm