Stolar gustavianska provinsarbeten
2012-02-02
118964
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 4 st., gustavianska provinsarbeten, bemålade
Skador, lagningar