Tallrikar Kina
2012-02-01
118954
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 8 st.,(2+2+2+1+1) porslin, Kina och Japan, bl.a. Qianlong med dekor i famille rose, diameter ca 23 cm,
lagningar, nagg