Bengt Lindström färglitografi
2012-02-01
118943
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, EA III/X, färglitografi, 60x47 cm