Bertil Wahlberg oljemålning
2012-02-01
118883
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Pojke med röd mössa, signerad Wahlberg, olja på duk, 99x69 cm