Bengt Lindström litografier
2012-02-01
118855
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): "Histoires de Orrem Jarka", 3 färglitografier med försättsblad ur mapp med 36 st, försättsbladet signerad Lindström, samramade, numrerad 7/100, 20x15 cm vardera