Pierre Olofsson färglitografi
2012-02-01
118812
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 17/21, färglitografi, 15x40 cm