Reinhold Ljunggren
2012-01-30
118806
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Sommarnatt", signerad R. Ljunggren, färglitografi, numrerad 160/250, 34,5x52cm