Reinhhold Ljunggren färglitografier
2012-01-30
118805
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) Vinterlandskap, signerade R. Ljunggren, färglitografier, 26x35 cm vardera