Målning 1800
2012-01-30
118744
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fransk herre i nattmössa, olja på pannå, 17,5x12,5 cm