Victor Vasarely färglitografi
2012-01-30
118705
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VASARELY, Victor (1908-1997): "Harlekin" ur sviten Figurativ, svit med fem färgserigrafier, 1987, signerade och numrerade 22/50, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 70x48 cm