Peter Dahl färglitografi Dans
2012-01-30
118686
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dans, signerad Peter Dahl PT, färglitograsfi, 36,5x49 cm