Lennart Jirlow färglitografi
2012-01-30
118685
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Kock med fasaner, signerad och numrerad 997180 färglitografi, 39x51 cm