Stig Borglind etning och torrnål
2012-01-29
118675
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Sommarnatt", signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, 18x19 cm
Gulnad