Carl Anton skärgårdsmotiv
2012-01-30
118655
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL ANTON (Axelsson född 1933): 2 st, Skärgårdsmotiv, färglitografier, signerade Carl Anton, 18/300, 253/300, 35x47 cm vardera